Pomáda party Simči & Móni

Holky slavily 80 let. Dohromady:)  

Simča a Móňa jsou maminka a dcera. Každá úplně jiná, dohromady ale sehraná dvojka. Chtěly své velké jubileum patřičně oslavit a jako téma své oslavy si vybraly Pomádu. Výzva, která se velmi rychle proměnila ve velmi zábavné plánování. 50. léta byla prostě skvělá.  

Holky měly Kuráž, souhlasily s mnoha nápady a návrhy a celý prostor se tak mohl proměnit v pomádový svět. Ani hosté se nedrželi zpátky, a tak byl parket plný Sandy a Dannyho v nejrůznějším podobách. Balonků bylo všude, že by je jeden nespočítal. Nechybělo ani dobré jídlo a pití, které na stůl hojnosti donesli jejich úžasní hosté. 

Holky nám připomněly, jak krásný vztah má každá z nás i s našimi mamkami. Někdy ale čas letí, povinnosti se kupí a pak se přistihneme, že jsme mámu neviděly už týden, dva nebo měsíc. O to spíš jsem obdivovaly tento skvělý nápad slavit společně – s celou rodinou a se všemi přáteli. Všichni společně slavili život. A dokážete si představit, jak si Simča užila, že mohla pařit se svou dcerou? My o tom nepochybujeme:) 

Zpět na výpis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *