Aneta & Filip

Aneta a Filip. Dva rozdílné temperamenty, které k sobě ale náramně ladí. Jejich humor nás provázel od prvního setkání až po samotný den svatby. “My na sebe zbyli”, prozradili hned na úvod celí rozchechtaní. Během chvilky nám ale bylo jasné, že tu jsou jeden pro druhého. Že by pro sebe udělali cokoliv.  

Že si ze sebe umějí udělat srandu nás bavilo. Co nás ale dojímalo, byl jejich příběh a drobné detaily, které dělaly blížící se svatbu jinou a speciální. Anetka a Filip rozhodně věděli, co chtějí a nebáli se za tím jít. To nás okouzlilo. Hýčkání jejich příběhu tak byla radost. Nic se nedělo pro nic za nic. Vše mělo svůj důvod, který pramenil z jejich vztahu a životů. 

Datumem svatby bychom mohly začít. Seznámili se 15 den v měsíci., zasnoubili 16., a tak svatba nemohla být naplánována jinak, než na 17. Pak samotné místo. Zámek Mitrowitz. Aneta a Filip na zámek jezdili snad v každém ročním období, aby si užili jeho speciální atmosféru a ujistili se, že právě tady udělají ten velký krok. Definitivně rozhodlo jméno kaple. Kapli sv. Anny zdobí totiž stejné jméno jako milovanou babičku Anety. 

Přály si podzimní svatbu. A právě podzim je na zámku okouzlil velice. Oba věděli, že zde bude svatba krásná ať už bude sluníčko nebo mlha, co se dá krájet. Věřili, že obojí bude mít své kouzlo. Do podzimu v tom nejkrásnějším slova smyslu se pak ladila i květinová výzdoba, barvy i výborné jídlo. 

O domyšlené detaily, láskyplná překvapení a plno humoru nebyla nouze ani ve svatební den. Aneta si přála tanec v noci při prskavkách. To se jí splnilo ve stejnou chvíli, kdy to zaslechla u baru svědkyně. Opravdové přátelství se neptá, ale přímo bleskově jedná.  

A nejkrásnější a nejroztomilejší překvapení nezajistil nikdo jiný než novopečený manžel. Anetka je tanečnice. Tanec miluje a všichni jsme to mohli na parketu vidět. Filip ale s tancem nic společného nemá. Přesto pro svou ženu secvičil se svým svědkem a kamarády taneční překvapení, které bavilo nejen svatebčany, ale i personál. Takto krásně jsme se dlouho nenasmály. Když jsme se ale od klučičí akce na parketu na chvíli odpoutaly a mrkly na Anetu – její dojetí, překvapení, nadšení a lásku v jednom jediném pohledu, tak se nám k smíchu vloudila i slza dojetí. 

Foto: Tomáš Malý

Zpět na výpis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *